zlobek miejski zabrze

Dla Rodziców

SZANOWNI RODZICE

W związku z prowadzonymi pracami termomodernizacyjnymi przy ul. Buchenwaldczyków 32 cały zespół Żłobka Miejskiego zaprasza swoich Milusińskich od 01 sierpnia 2017r. do nowej czasowej siedziby przy ul. Wolności 198 w Zabrzu.

Zmotoryzowanych Rodziców informujemy o możliwości parkowania pojazdu na terenie obiektu (za budynkiem). Wjazd od ul. Wolności.

ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA

Szanowni Rodzice złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do Żłobka, nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Po złożeniu wniosku o przyjęcie dziecka drogą elektroniczną prosimy o telefon ewentualnie o kontakt bezpośredni.

 

Zapraszamy Rodziców Dzieci, które uczęszczają lub uczęszczały do Naszego Żłobka do wyrażenia opinii na nasz temat.

  1. Witam. Do żłobka w Zabrzu Rokitnicy chodziła moja córka a teraz chodzi roczny syn. Jestem bardzo zadowolona z wychowania mojej córki i opiece nad moim malutkim synem. syn juz po tygodniu rostawania bez problemu zaczął wyciągać ręce do Pań i bez płaczu żegnać sie ze mną. Dzieci zawsze byly czyste, zadowolone i przebrane. Panie zawsze odpowiadały na moje pytania dotyczące syna i nie tylko. Jesem bardzo zadowolona.

    24.10.2017Mirella Mróz
  2. Dziękujemy pani Agacie i wszystkim pozostałym pracownikom żłobka przy ul. Buchenwaldczyków 32 za cudowny rok wypełniony profesjonalną opieką, zabawą i nauką :)

    25.07.2017Sonia Sobina
  3. Witam. Moje dwie córunie uczęszczały do tego żłobka. Obecnie jedna ma 5,5 a druga 2,5 roku. Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku i współpracy z wspaniałymi, uśmiechniętymi ludźmi. Alicja (ta młodsza) chętnie chodziła do żłobka i zawsze wracała wesoła. Panie dbały o dzieci, przytulały i zabawiały. Z całego serca chcę też podziękować całemu personelowi za ogromy wkład w to aby nasze dzieci mogły nauczyć się samodzielności, kultury i zdobyć wiedzę, która ułatwi im start w dalszym życiu – przedszkolu. Pozdrawiam.

    2.09.2015Klaudia Ciesielska

Napisz opinie