zlobek miejski zabrze

Dla Rodziców

SZANOWNI RODZICE

W związku z termomodernizacją budynku przy ul. Andersa 34 od dnia 09.04.2018r. Filia Żłobka zostanie przeniesiona do czasowej siedziby przy ul. Wolności 198 w Zabrzu.

Zmotoryzowanych Rodziców informujemy o możliwości parkowania pojazdu na terenie obiektu (za budynkiem). Wjazd od ul. Wolności.

ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA

Szanowni Rodzice złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do Żłobka, nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Po złożeniu wniosku o przyjęcie dziecka drogą elektroniczną prosimy o telefon ewentualnie o kontakt bezpośredni.

Zapraszamy Rodziców Dzieci, które uczęszczają lub uczęszczały do Naszego Żłobka do wyrażenia opinii na nasz temat.

 1. Wspaniale przedszkole! Polecam, sama bardzo się obawialam jak moj synek miał 6 mies. pozostawic go pod opieką żłobka ale bardzo szybko okazalo sie że to był błąd. Profesjonalne podejscie do dzieciaczków.Dzis moj synek ma 3 latka ale niezapomnimy pozdrawiam

  14.07.2014Adrianna Pawlikowska
 2. Syn Maciuś uczęszczał do żłobka od 18 m-ca życia, natomiast córeczka Marysia zaczęła swój pobyt już w 8 m-cu. Oboje szybko zaaklimatyzowali się i chętnie chodzili, dzięki staraniom wychowawczyń, które swoim doświadczeniem i sercem ocieplały pobyt maluchów w żłobku. Zawsze podkreślam wyższość żłobka miejskiego nad prywatnym ze względu na fakt wypracowanego przez lata programu dnia, zajęć oraz żywienia. Dzieci do dziś śpiewają piosenki, których nauczyły się w żłobku na Buchenwaldczyków. W przedszkolu zaś chwalono ich samodzielność. Pozdrawiam wszystkie Panie!

  26.06.2014Elżbieta Tuzik
 3. Mój synek uczęszcza do żłobka odkąd skończył 7 miesiąc. Zarówno w grupie młodszej jak i starszej do której uczęszcza aktualnie bardzo mu się podoba. Bardzo lubi chodzić do żłobka, zawsze idzie z uśmiechem na ustach. Opiekunki – ciocie są naprawdę bardzo miłe i wykwalifikowane. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim synkiem i mimo wcześniejszych obaw przed oddaniem dziecka do żłobka teraz wiem, że był to bardzo dobry wybór. Dziecko lepiej się rozwija wśród rówieśników. Pozdrawiam wszystkie ciocie ze żłobka i dziękuję za wspaniałą opiekę :)

  30.05.2014Kamila Radziszewska
 4. Mój syn od 7 msc do ukończenia roku „chodził” na Buchendwalczyków. Zawsze witał Panie z uśmiech i przy odprowadzaniu zawsze z uśmiechem mnie witał. Zawsze przebrany, czysty, pachnący najedzony. Po ukończeniu roku przenieśliśmy go do fili na Andersa, przez pierwszy miesiąc, bardzo płakał ale Pani go na wszystkie sposoby przytulały pocieszały i później dzień mijał mu na zabawie. Teraz ma 16 miesięcy i wita się z Paniami, śmieje się do nich widać, że mu miejsce odpowiada. Zawsze najedzony, uśmiechnięty, wyspany. Wszyscy rodzice, którzy nie są pewni, zapewniam, że dziecko świetnie się rozwija, i krzywda mu się nie dzieje. Opiekunki są warte zaufania i uśmiech dzieci jest tego dowodem.

  25.03.2014Małgorzata Wilska

Napisz opinie