zlobek miejski zabrze

Dla Rodziców

SZANOWNI RODZICE

Zapraszamy serdecznie Rodziców powracających na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka do uczestnictwa w projekcie „Nasze małe skarby…” więcej informacji w zakładce Projekt oraz na stronie: http://www.bip.um.zabrze.pl/engine//bip/51/466?o=tp1&e=s|466

ZŁOŻENIE WNIOSKU O PRZYJĘCIE DZIECKA

Złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do Żłobka, nie jest równoznaczne z jego przyjęciem.

Zapraszamy Rodziców Dzieci, które uczęszczają lub uczęszczały do Naszego Żłobka do wyrażenia opinii na nasz temat.

 1. Witam moja córka Lenka miałam 7 miesięcy jak wróciłam do pracy . Mała była u góry u maluszków panie są po prostu genialne dziecko zawsze było czyste najedzone i zadowolone Następnie jak Lenka ukończyła dwa lata zeszła na dół Panie nauczyły ją samodzielnosci piosenek po prostu wszystkiego . Panie bardzo dobrze opiekowały się moją córką . Rodzicom którzy muszą oddać dziecko pod opiekę polecam nasz żłobek. My właśnie dzisiaj kończymy edukację w żłobku Lenka od jutra idzie do przedszkola ale dziękuję Pani dyrektor za wszystko , wszystkim Panią za serce dla mojej córki a w szczególności jej ukochanej wychowawczyni oraz Pani Patrycji która pięknie ja czesała bardzo dziękujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2.09.2015Katarzyna Lis
 2. Witam, mój syn Jaś zaczął chodzić do żłobka przy filii na Andersa jak miał 8 miesięcy(obecnie ma 3 lata i chodzi do przedszkola), bardzo lubił i chętnie chodził.Panie rewelacyjne umiały zawsze rozwiązać każdy problem. Polecam żłobek innym rodzicom, gdyż dziecko wiele się nauczy i nie będzie miało problemów z pójściem do przedszkola.

  1.09.2015Katarzyna Zarzycka
 3. Dziękujemy za stworzenie wspaniałego, przyjaznego i ciepłego żłobka, w którym nasze dziecko czuło się bezpiecznie i dobrze się rozwijało. Za uśmiechy,całusy, świetną zabawę, naukę, cierpliwość,pyszne jedzonko,wszystkie godziny poświęcone Juliannie oraz za mnóstwo innych rzeczy, które nie sposób wyliczyć z całego serca DZIĘKUJEMY!!!

  24.08.2015agata nowobilska
 4. Witam moja córka miałam nie całe 6 miesięcy musiałam wrócić do pracy Pani dyrektor była tak miła ze przyjęła ją przed ukończeniem 6 go miesiąca życia . Mała była u góry u maluszków panie są po prostu genialne dziecko zawsze było czyste najedzone i zadowolone i ja mogłam spokojnie pójść do pracy. Następnie jak ukończyła chyba półtorej roku zeszła na dół tam uczyła się samodzielności Panie nauczyły ją kultury ubierania piosenek po prostu wszystkiego . Panie bardzo dobrze opiekowały się moją córką a gdy wynikał problem czy z mojej winy czy z winy Żłobka szybko wszystko było załatwione. Rodzicom którzy muszą oddać dziecko pod opiekę polecam nasz żłobek. My właśnie skończyłyśmy edukację w żłobku córka idzie do przedszkola ale dziękuję Pani dyrektor za wszystko , księgowej które tez nie miała ze mną łatwo he he wszystkim Panią za serce dla mojej córki a w szczególności jej ukochanej Pani Iwonce bardzo dziękujemy .

  31.07.2014Klaudia Mrozek

Napisz opinie